LGBS triumfuje w regatach NetLand Cup 2015

Jacht z załogą LGBS zwyciężył w regatach NetLand Cup 2015, które zostały rozegrane 11-14 czerwca br. w Wilkasach na Mazurach. W zawodach wzięło udział 20 jachtów należących do firm informatycznych, których większość jest zrzeszona w klastrze Human Cloud.

 

Tuż za zwycięską załogą LGBS, przypłynął jacht z załogą firmy NetLand. Trzecie miejsce zajęła załoga mieszana, pływająca pod banderą Grupy Technologicznej Euvic.

W regatach wystartowało ponad 140 osób, które popłynęły na 20 jachtach typu PHILA 880. Jachty te są najszybsze w swojej klasie, pozwalają na efektywną żeglugę zarówno przy słabym, jak i silnym wietrze. Zawody zostały rozegrane pod opieką WOPR i sędziów, zgodne z zasadami Regat Turystycznych.
Regaty NetLand Cup 2015 były nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także do umocnienia kontaktów towarzyskich pomiędzy pracownikami firm z klastra Human Cloud. Impreza została zorganizowana po raz czwarty przez Grupę NetLand. Ta olsztyńska spółka – specjalizująca się we wdrażaniu technologii dla administracji publicznej, rozwiązaniach e-learningowych oraz w realizacji innowacyjnych projektów dla przedsiębiorców – jest nie tylko członkiem Human Cloud, ale także należy do Grupy Technologicznej Euvic.

LGBS triumfuje w regatach NetLand Cup 2015  NetLand Cup 2015

Print Friendly