Human Cloud partnerem European Start-up Days

W dniach 19-20 maja br. w katowickim Spodku odbyła się konferencja European Start-up Days, zorganizowana w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC). Partnerem tego wydarzenia był klaster Human Cloud. 

 

Agenda konferencji obfitowała w liczne panele dyskusyjne i spotkania, co istotnie wpłynęło na zainteresowanie ze strony uczestników EEC. W jednej z debat, poświęconej dobrym praktykom we współpracy korporacji i start-upów, wziął udział Wojciech Wolny, Przewodniczący Rady Klastra Human Cloud. Razem z pozostałymi zaproszonymi gośćmi (między innymi Ronaldem Binkofskim Dyrektorem Generalnym Microsoft w Polsce, Łukaszem Kroplewskim Wiceprezesem Zarządu ds. Rozwoju PGNiG SA, Marianem Owerko Przewodniczącym Rady Nadzorczej Bakalland SA) przez blisko godzinę dyskutowali i odpowiadali na pytania publiczności.

Wszyscy uczestnicy imprezy, którzy byli zainteresowani działalnością naszego klastra, mieli także możliwość zaczerpnąć informacji z pierwszej ręki na stoisku Human Cloud.
Podczas European Start-up Days każdy, kto ma pomysł na biznes i chce go wdrożyć lub rozwinąć na szerszą skalę, miał możliwość zaprezentowania się i nawiązania współpracy z inwestorami i ekspertami, którzy brali udział w EEC. 

W sumie w kongresie uczestniczyło ponad 7 tys. przedstawicieli polityki i wielkiego biznesu. Wzięli oni udział w 100 debatach, podczas których wymieniali opinię i wspólnie szukali odpowiedzi na pytania o przyszłość polskiej ekonomii na tle Europy. 

 

 

 

 

Print Friendly